Pinglael on palju häid omadusi

 • VASTUPIDAVUS
  Pinglagi kinnitatakse seinte külge,mille tulemusena ei koorma pinglagi laekonstruktsioone. Tilkumise (üleujutuse) korral päästavad pinglaed Teid kallist remondist, sest suudavad tänu oma elastsusele taluda kuni 100 liitrit vett ühe ruutmeetri kohta. Vee saab eemaldada, avades valgustile mõeldud ava. Kui sisseehitatud valgusteid ei ole, avavad väljakutsutud spetsialistid katte nurga, lasevad vee välja ning paigaldavad lae oma kohale tagasi. Seejärel omandab lagi esialgse kuju. Pinglagi talub väga suuri koormusi. Aastatega ei kaota pinglaed värvust, ei pleeku ega pragune, säilitades oma algsed tehnilised näitajad.
 • EELISED
  ​Pinglaed kestavad kauem, neid paigaldatakse kiiremini ning võrreldes teiste laeviimistlusviisidega on neil mitmeid unikaalseid omadusi. Pinglae taha on võimalik peita näiteks arvuti- ja elektrikaableid, ventilatsioonitorusid, kliimaseadmeid jm.  Pinglagedel on väga lai värvitoonide (üle 150) ja tekstuuride valik. Tänu pinglae materjali plastilisusele on võimalik luua ideaalselt siledaid pindu, ehitada keerulise konstruktsiooniga  ja mitmetasandilisi lagesid.
 • EI TEKI KONDENSVETT
  Pinglagi ei karda vett ja niiskust, seega ei teki hallitust ega kondensaati. Niisketes ruumides (köögid, vannitoad, duširuumid, saunaesikud, basseinid jne) on selline lagi eriti sobiv.
 • EI SÜTTI
  Pinglaed on tulekindlad, mida kinnitavad pinglagede materjalidele väljastatud sertifikaadid. (Tuletundlikkus: DIN 4102, tuleohutusklass B1(tulekindel)). Pinglaed ei põle, vaid sulavad, ning sedagi väga kõrge temperatuuri juures.
 • OHUTU
  Pinglae materjal ei sisalda organismile kahjulikke aineid, vastates kõikidele rahvusvahelistele ja Euroopa Liidu tervisekaitse nõuetele, mida kinnitavad sertifikaadid. Pinglagedest ei eraldu kahjulikke osakesi, nad ei seo endasse lõhnu ega tekita allergiat.
 • ANTISTAATILINE
  ​Polüvinüülkloriidist kile ei kogu tolmu, kuna on antistaatiline, seega jääb lagi puhtaks isegi pärast pikka kasutusaega. Hooldus piirdub vajadusel lapi ja klaasipuhastusvahendiga puhastamisega.
 • KIIRUS.MUGAVUS.PUHTUS
  Pinglae paigaldamine võtab aega mõne tunni, seega palju vähem kui lae viimistlemine mistahes tavapäraste vahenditega (kipslagi, krohvimine, ripplagi, värvimine). Pinglagede paigaldamisel tekib väga vähe ehitusprahti. Vajadusel on pinglage lihtne üles panna ja maha võtta.
 • MÜRAISOLATSIOON
  Pinglagede hermeetilisus parendab märgatavalt ruumi müraisolatsiooni ning tagab lisaks suurepärase soojusisolatsiooni.
 • MINIMAALNE KÕRGUSE KADU
  Pinglagi paigaldatakse minimaalselt 2,5 cm kaugusele algsest laest. Süvistatavad valgustid suurendavad algse lae ja pinglae vahemaad, kusjuures paigaldamisel tekkinud vahemaa varjab kõik kommunikatsioonid (elektrijuhtmed, ventilatsioon jne.) ja ebatasasused.
 • ÖKONOOMILISUS
  ​Erinevalt kipsplaadist, tahvel-, liist- või ripplagedest, ei nõua pinglaed Teilt mingeid täiendavaid väljaminekuid. Nad ei vaja täiendavat hooldust, remonti ega värvimist. Pärast paigaldamist piisab sellest, kui lage vajadusel lapi ja klaasipuhastusvahendiga puhastada.